Steelmaker s.r.o.

Naše služby

media
Kovovýroba na míru

Steelmaker s.r.o. moderní zakázková kovovýroba

Naše služby jsou rozvrženy tak, abychom mohli pokrýt komplexní kovovýrobou co nejširší spektrum zákazníků. Neváhejte a přesvědčte se sami, že i realizace právě u Vás proběhne s úsměvem!

Konstrukční práce, statické výpočty

Zakázková kovovýroba

Tryskání materiálů

Lakování materiálů

Výroba z nerezových materiálů

Výrobu ocelových konstrukcí

Laserové řezání

media

Stačí nám vaše představa nového výrobku, klidně jen formou skici na papíře. Naši technologové připraví potřebný výkres, nebo 3D model v Autodesk Inventor.

Současně navrhneme nejvhodnější technologický postup a to s ohledem na velikost výrobních dávek, typ materiálu, požadovanou přesnost, nebo finální povrchovou úpravu. V rámci našeho návrhu obdržíte i cenovou nabídku s možnými termíny realizace.

media

Naší hlavní činností je kovovýroba a zámečnictví. Vyrobíme Vám kovové výrobky přesně dle Vašich představ – na míru. Zabýváme se výrobou regálů, plotů, schodů, brán ale také výrobků a konstrukcí pro průmysl.

Používáme osvědčené materiály, zaručujeme kvalitu provedené práce. Rychlost, preciznost, profesionální přístup a moderní technologie jsou pro nás klíčové.

media

Tryskání nebo pískování provádíme dle konkrétního materiálu či rozměrů v tryskacích boxech se sníženou prašností. Zajišťuje však pouze pohledovou povrchovou úpravu, nikoliv antikorozní. V případě požadavku na antikorozní úpravu je nutné tryskání kombinovat i s mořením.

Pískování zbavuje materiál mastnoty, rzi či starých nátěrů. Tudíž se tryskání provádí jako předúprava před další povrchovou úpravou materiálu např. lakováním.

media

Pro lakování používáme lakovací box z odsáváním a možností urychlení vytvrdnutí barvy. Vlastní lakování provádíme mokrou metodou pomocí vysokotlakého zařízení čímž je zajištěna větší kvalita a životnost laku. Kvalita našich lakovaných povrchů splňuje různé kategorie korozní agresivity C2,C3,C4,C5 dle požadavků zákazníka.

Provádíme povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové.

media

Z nerezové oceli, je možné vyrobit prakticky jakékoli průmyslové ale i užitkové a dekorativní předměty, doplňky pro dům, byt, zahradu, výrobní či obchodní podnik. Vše záleží na Vašich konkrétních představách. Veškeré zakázky jsou řešeny individuálně s maximálním úsilím o spokojenost zákazníka.

Nejčastěji vyrábíme nerezové zábradlí a oplocení, firmám výrobky pro potravinářský průmysl a samozřejmě drobné kusové výrobky.

media

Na míru vám vyrobíme ocelové konstrukce, výrobní přípravky, kovové bedny, rámy, vrata, schodiště a jakékoliv další zámečnické výrobky. Velikost výrobků nás neomezuje. Ocelové konstrukce a zámečnické výrobky vyrobíme na základě vaší projektové dokumentace.

Samozřejmostí je i zpracování výrobní dokumentace nebo výroba drobných atypických prvků na zakázku.

media

Naše technologie je schopna zhotovit ty nejsložitější tvary a výrobky z různorodých materiálů s různým rozsahem tloušťky. Oblasti použití a druhy materiálů, které lze řezat jsou tedy velmi široké. Přesnost řezu a jeho kvalita je pak hlavní doménou laserového řezání.

Podklady pro výrobu jsme schopni zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě.

Zásady naší práce

Zakázková kovovýroba
na míru

Nabízíme komplexní služby v oblasti zakázkové kovovýroby od návrhu přes výrobu a povrchovou úpravu až po montáž. Využijte našich dlouholetých zkušeností v zakázkové kovovýrobě v regionu Blansko, Boskovice. Zaručujeme precizní provedení, kvalitní materiály, dodáváme odolné výrobky splňující funkční i estetické nároky.

 • Krátké dodací termíny

  Naší prioritou je vaše spokojenost, proto vždy dbáme na dodržování termínů.

 • Vysoká kvalita zpracování

  Díky využití moderních technologií se můžete spolehnout na mimořádně vysokou odolnost.

 • Pečlivá výstupní kontrola

  Svou práci děláme poctivě a svědomitě. Proto vás o kvalitě našich výrobků může přesvědčit celá řada spokojených zákazníků.

 • Výhodné ceny zámečnictví a kovovýroby

  U zakázek většího objemu vám nabídneme velmi atraktivní ceny.

 • Aktuálně

  Neustále modernizujeme

  Naše společnost každoročně investuje nemalé finanční prostředky do realizace nových pracovišť, strojů a obnovy stávajících technologických zařízení.

 • Lakovací linka

  Plánujeme vybudování moderní lakovací linky která bude vybavena moderní technologií chemického odmaštění, sušení, dvěma stříkacími kabinami a vytvrzovacím tunelem.

 • Laserové centrum

  Plánujeme rovněž vybudování vlastního moderní laserového řezacího centra, pro velmi přesné řezání při vysoké rychlosti a nízkých nákladech na kus.

Časté dotazy

Kovovýroba kvalitně, rychle, profesionálně

Dali jsme si za úkol být co nejvšestrannější a pracovat tak, aby naše práce odpovídala 21. století. Proto, Vám dokážeme nabídnout takřka cokoli z oblasti zpracování kovů.

Nejdříve nás kontaktujte, následně se s klientem projedná představa a přibližné rozměry zakázky (poslání fotografií místa realizace). Čím podrobněji budeme znát veškerá úskalí realizace zakázky, tím přesněji jsme schopni nacenit zakázku před zaměřením specializovaným pracovníkem. U zakázkové výroby např. bran, plotů, atp… se provádí zaměření na místě realizace, vždy po domluvě s klientem. Následná montáž specializovanými pracovníky je součástí objednávky.

Ano, spolupracujeme s firmami na vývoji a následné výrobě dílčích částí jejich produktů. Čas potřebný pro dokonalé zhotovení produktu je přibližně 2-8 týdnů. Vše se odvíjí na množství zakázek v období Vaší objednávky. Vždy své zákazníky o postupu zakázky pravidelně informujeme.

Snažíme se neustále držet krok s dobou a přizpůsobujeme tomu i naši sériovou výrobu designových výrobků pro interiér a exteriér, ke které využíváme moderní technologie.

Přepravu zboží jsme Vám schopni zajistit po celé ČR.